Projekt logo

Projekt logo | Białystok, Warszawa

Logo – znak identyfikacyjny firmy bądź marki, może być złożone z samego logotypu (czyli tekstu), logotypu i sygnetu (czyli tekstu i znaku graficznego) lub logotypu, sygnetu i taglinu (tekstu, znaku graficznego i napisu dodatkowego, określającego rodzaj usług bądź np. hasło reklamowe).
Zlecając nam projekt logo wraz z propozycjami wstępnymi otrzymasz również wizualizacje do poszczególnych wzorów. Wizualizacje mają na celu ułatwienie wyobrażenia sobie użycia logo na różnych mediach, a w efekcie łatwiejszy wybór najwłaściwszej opcji projektu logo.
 
Projektowanie logo

Dobrze zaprojektowane logo to łatwiejsze jego późniejsze użycie

Zaprojektowanie dobrego i ponadczasowego logo nie jest zadaniem prostym. Musi ono być dostosowane do wizerunku marki i jednoznacznie budzić odpowiednie i wymagane skojarzenia, a takze spełniać konkretne wymagania technicze.
Logo, które jest poprawnie zaprojektowane technicznie daje możliwość późnieszego wszechstronnego wykorzystania. Takie logo jest łatwe do odwzorowania zarówno w druku jedno- i wielokolorowym, sitodruku, grawerze oraz innych technikach, które mają różne wymagania. Jego wygląd pozostaje spójny i nie rodzi wątpliowści w identyfikacji oraz przekazie.